Hizmetlerimiz

Kurumsal ve sosyal sorumluluk hizmetlerimiz...

Amanos Fruits, toplam 140 dekar alan üzerinde inşaa etmiş olduğu 25000 m² modern sera ve 70 dekar meyve bahçesi üzerinde organik ve iyi tarım uygulamaları kapsamında yetiştirdiği ürünleri tüm dünyaya ihraç etmenin yanı sıra; eğitim, sivil toplum kuruluşları, öğrenci bursları vb. sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemizin gelişime de katkıda bulunmaktadır.

Meyve Yetiştiriciliği

70 dekarlık alanda kurulu meyve bahçelerimiz ile Muz, Çilek, Böğürtlen, Nektarin gibi meyveleri iyi tarım uygulamaları ile organik olarak yetiştirmekte; yetiştirdiğimiz ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunmaktayız.

Klasik & Modern Seracılık

Toplam 25 bin m²'lik alana inşa etmiş olduğumuz klasik ve modern seralarımızda Muz, Çilek, Domates gibi meyve ve sebzeleri iyi tarım uygulamaları ve organik tarım uygulamaları kapsamında üretmekteyiz.

Soğuk Hava Deposu

1250 m² kapalı alanda kurulu 1500 ton kapasiteli soğuk hava depomuzla ürettiğimiz ürünler ve çevre çiftçilerimizin ürettiği ürünler için dünya standartlarında soğuk hava deposu hizmetini vermekteyiz.

Reçel İmalatı

Amanos Fruits olarak; yüksek aromaya sahip ve iyi tarım uygulamaları neticesinde elde etmiş olduğumuz temiz ve kalıntısız meyvelerden reçel üretmekte, yurtiçi ve yurtdışı pazarına sürmekteyiz.

Lojistik & Taşımacılık

Onitaş Lojistik isimli firmamızla, 30 yıldır uluslararası düzeyde tüm dünyaya karayolu ve denizyolu aracılığıyla ithalat, ihracat, transit, komple, parsiyel, proje ve fuar taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Paketleme & Depolama

1250 m² kapalı alanda kurulu 1500 ton kapasiteli depomuzla ürettiğimiz ürünler ve çevre çiftçilerimizin ürettiği ürünler için dünya standartlarında tam hijyenik paketleme ve depolama hizmetini vermekteyiz.

Pazarlama

Gümrükleme Departmanımızın organizasyonuyla ihracat işlemlerini yapmakta ve yine kendi bünyemizdeki lojistik firmamız olan Onitaş A.Ş.'nin sahibi olduğu araçlarla adrese teslim hizmet vermekteyiz.

Eğitim Hizmetleri

Tesis etmiş olduğumuz eğitim merkezi ile çiftçi, öğrenci ve işçilere iyi ve organik tarım uygulamaları konusunda üniversiteler ile koordineli olarak ücretsiz ve uygulamalı eğitimler vermekteyiz.

Sosyal Sorumluluk Hizmetleri

Ülkemizin gelişimi ve iyi tarım uygulamalarının yaygınlaşması amacıyla; çiftçi ve işçi eğitim merkezi, konuk evi, öğrenci bursları, sözleşmeli çiftçilik gibi sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktayız.

Sivil Toplum Hizmetleri

Firmamızın da kurucusu olan Mahmut Nuri Gündoğdu'nun önderliğinde kurulan HASMEYBİR ve HASSİAD isimli sivil toplum örgütleriyle çiftçilerimizi ve iş adamlarımızı tek bir çatı altında toplamaktayız.